додому Блог

Цілі для українських ракет в Росії

246
0

Продовжуємо популяризувати тему української ядерної зброї. Для чого? Все для того, щоб на референдумі про ядерний статус ви зробили правильний вибір.

Навіщо Україні потрібна тактична ядерна зброя?

Ми ж мирна держава! Хіба? А як же Святослав Хоробрий, Богдан Хмельницький, Петро Болбочан? Наступ дешевший за оборону й українці були зазвичай успішними під час наступу. Наступати у нас виходить краще, а мирне врегулювання нам не допомогло ні з Кримом, ні з Донбасом. Тільки якщо будемо агресивними в регіоні, нашим дітям буде де жити й як розвиватись. UkrainianLivesMatter!

Не говоріть гучно про це, бо Росія нападе! Так вона вже напала. І може повторити. В тому числі з застосуванням тактичної ядерної зброї – проти мостів, заводів, оборонних позицій, і навіть міст.

Найсильніший зовнішньополітичний фактор, який вже є у РФ. Дипломати вміють розмовляти впевнено коли у їх президентів в кишені лежить навіть невеличка, але ядерна, ракетка.

В рамках яких договорів тактична ядерна зброя в Україні може бути створена? Для нас унікальна ситуація. Можемо створювати згідно домовленостей Будапештського меморандуму. Він провалений, відтак Україна має право на відновлення ядерного статусу. До речі, тактичну ядерну зброю ми втратили ще до підписання Будапештського меморандуму. В рамках Біловезької угоди ми віддали Росії всю тактичну ядерну зброю, яку РФ протягом року швиденько вивезла.

Які види озброєння могли би бути у нашої держави?

Що таке тактична ядерна зброя? Чим тактичне відрізняється від стратегічного? Це не великий вибух направлений проти стратегічного об’єкту, а вибух, направлений проти ворожого штабу, бойових позицій, транспортного вузла, об’єктів інфраструктури, озброєнь ворога тощо. Замість масованого артобстрілу, замість програних переговорів, коли не хочеться розбивати піхоту об оборонні позиції.

  • Ракети «Повітря-земля» типу Х.
  • ОТРК наземного базування, стаціонарні(Р-360 «Нептун»). «Нептун» можна розмістити на катерах «Веспа», які мають вироблятись на заводі «Ленінська Кузня» та бомбардувальниках СУ-24, яких близько 20.
    «Грім».

Скільки часу на це потрібно?

Засоби доставки вже готові (літаки та кораблі) або можуть бути придбані в найближчий час. Приклади: б\в літаки та кораблі на експорт від інших країн.

Які є цілі?

Найголовніше – це важіль для зовнішньої політики. Безпека нашої держави в регіоні – це умовний паритет з РФ. Змога дати по зубам у відповідь, чи навіть вдарити першими.

Звільнення Донбасу. На своїй території варто використовувати точкові неядерні удари, адже ефект від ядерного вибуху буде суттєвим. Але треба пам’ятати – тактична ядерна зброя в руках командувача – прекрасний аргумент діяти рішуче.

Звільнення Криму. В рамках цієї операції треба буде потопити ракетний крейсер «Москва» та протичовнові кораблі, а також додаткові сили і порт в Новоросійську.

Превентивний удар в разі підготовки повномасштабної війни.

Важливо пам’ятати про наслідки. Ми не будемо бомбардувати Кубань та Бєлгород, чи Курську область, бо ці території мають ввійти до Великої України після розпаду РФ.

Тактична ядерна зброя – хороша альтернатива для України, яка потребує більш глибокого вивчення. І іншого президента для реалізації теж потребує.