додому Без категорії

Ядерне питання в програмах українських партій

97
0

Який шлях ми маємо пройти до відновлення ядерного статусу?

Створення замкненого циклу виробництва ядерного палива, вирішення зовнішньополітичних питань, а перед тим – прийняття плану дій, в якому буде задіяна вся країна – підприємства, платники податків, міністерства, ВНЗ та інші.

До цього має відбутися референдум, де ми матимемо більшість, а до цього – указ Президента, який спирається на рішення парламенту.

До речі, є ще один шлях. Ініціативна група з проведення – 3 мільйони за 40 днів, від людей з правом голосу – основний шлях, але розглянемо шлях через парламент.

В парламенті всі мають бути готовими підтримати та схилити Президента, ким би він не був, до референдуму.

Як справи у партій з ядерним питанням? Розглянемо два блоки – партії, які зараз в парламенті і непарламентські партії.

«Слуга народу». Ядерне питання не представлене, але вони при владі. Ми не бачимо закупівлі ракетних катерів, ми не бачимо модернізації СУ-24. Також ми не чули від них про бажання домінувати в Східній Європі. Є лише одне – мирний план. Але він здійсненний лише за наявності хоча б тактичної ядерної зброї.

«Європейська солідарність». Ядерне питання не представлено. Ось вам і сивочолий Гетьман. За роки правління Порошенко декілька разів присікав дискусію на цю тему своєю бездіяльністю. У нього був мандат на дії від народу. Коли почалася війна з РФ, він мав рятувати країну, але нічого достойного зроблено не було. І не криза, не відсутність потужностей чи наукового потенціалу стали на заваді. Ракетну програму створили, бо це було бажання простих громадян – реалізувати право на захист для нашої держави. А самому Порошенку це було не дуже цікаво.

«ОПЗЖ». Ядерне питання не представлене. Вони хотіли на мапі світу сильну Україну, але в рамках СНД чи Російської імперії. Вони хочуть відновлення оборонних підприємств, але для інших, ніж у нас цілей – щоб підсилити РФ.

«Батьківщина». Ядерне питання не представлене. Хоча в 2014 пропонували закритий ядерний цикл. Це, до речі, єдиний варіант для лібералів завуалювати бажання мати ядерну зброю – економічна незалежність.

«Голос». Відверто проти, бо ліберали. Війна не для них. А Вакарчук, до речі, фізик.

«Національний Корпус». Ядерний статус, як надбання. Ніколи не відступали від цього пункту програми.

«Самопоміч». Ліберали, які мертві. Відповідно, вони проти.

«Опоблок». Немає, хоча це для них – ворожа теза. Їх задача – пиляти місцеві бюджети.

«Радикальна партія». Є, як популістична ідея. Немає плану дій, і конкретних кроків щодо цього. Популяризувати ідею треба, але інакше.

«Народний фронт». Ядерне питання не представлено. Виборець не питає – в програму не вставляємо. Не на 100% популярно.

«Партія Шарій». Немає програми. Він буде проти, бо Росії потрібна слабка Україна, а Анатолій є прямим спадкоємцем регіоналів.

Отже, ядерне питання – важливий аргумент під час вибору партії, за яку ви хочете голосувати. Майбутнє наших дітей – не за кредитами, і не за пшеницею. Воно за мечем, який дасть і гроші, і їжу, якщо їм це знадобиться.

Підтримуйте Церкву через Patreon – http://patreon.com/abchurch

Заповнюйте анкету помічника та долучайтеся до Церкви – https://forms.gle/Go8bkVN11eDuHj9u9

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я