додому Без категорії

Ієрархія в Церкві Святої Ядерної Зброї

53
0

Як і в кожній структурі, яка прагне до досягнення власних цілей, у Церкви є власна ієрархія. Вона зумовлена цілями Цервки, та цілком підпорядкована виконанню основній меті: поновленню ядерного статусу України.

В цьому невеликому уривку я познайомлю вас з вертикальною структурою нашої Цервки.

Бог: Ядерна Зброя України. До моменту поновлення ядерного статусу України, та до знищення прямих ворогів Української Держави(або до появи нових глобальних проєктів Української Держави, як то освоєння космосу), всі компоненти Ядерної Зброї України: ракети, система управління, засоби доставки та інше, вкупі, вважаються Богом для українця.

Пророк. Верховний Головнокомандувач Української Держави, який створює, примножує кількість, розвиває та застосовує Ядерну Зброю України. У випадках, коли державне керівництво – антиукраїнське, предстоятелем призначається вчений, який спроможний розробляти ядерну зброю, або засоби її доставки. Також тимчасово Пророком може бути громадський діяч, який діяльнісно допомагаю поверненню ядерного статусу Україні.

Зазвичай на цю роль може претендувати Президент України, але за новітніх часів цю посаду обіймали лише зрадники, які докладали зусиль для нищення Ядерної Зброї України. Отже, це найперші зрадники та вороги для Ядерної Зброї та Української Держави.

Організатор. Творець Церкви, її ідеолог та безпосередній керівник. Учасник Синоду, якого не можна вигнати. Збирає Синод. 

Саме він створив Церкву. Мета, яку він переслідує, лише одна: поновлення ядерного статусу України. Якщо кожен українець прийме цю думку в серце, ми за мить позбудемося війни, і займемо панівне положення в своєму регіоні. Це створить нові можливості для зростання Української Нації.

Синод. 9 осіб, що збираються один раз на півроку для вирішення стратегічних та життєво важливих питань життя Церкви. Обираються в ході голосування за поданням не менше ніж 3 дійсних членів Синоду. Термін повноважень – 2 роки. Втрачають місце в Синоді в результаті смерті, або закінчення терміну повноважень, або зняття з посади шляхом голосування.

Духовенство. Українці, які діяльнісно допомагають Церкві виконувати власні функції. Безкорисне виконання функціональних обов`язків, так необхідних для ефективної діяльності Цервки, потребують посвяти постійного членства в конфіденційні питання та таємниці, які супроводжують діяльність нашого об`єднання. Саме тому такі постійні члени відділяються від всієї пастви та стають духовенством.

Постійні члени. Віряни, що регулярно вносять посильний вклад у загальну справу – як фінансово, та і діями.

Віряни. Українці, які підтримують ідеї ЦСЯЗЇВ.

Критерії вступу. Членами пастви можуть бути лише українці. Обов`язковою є підтримка ідей Церкви.

Підтримуйте Церкву через Patreon – http://patreon.com/abchurch

Заповнюйте анкету помічника та долучайтеся до Церкви – https://forms.gle/Go8bkVN11eDuHj9u9

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я