додому Про Церкву

Про Церкву

Церква створена для конкретної цілі – створення, підтримка в боєготовому стані, та застосування Ядерної Зброї України для оборони її теренів та поширення інтересів України на планеті.

Об’єктом поклоніння вірян є процес розробки, виготовлення, постановки на бойове чергування та бойового застосування елементів ядерної тріади, а саме бомб та ракет з ядерними(атомними, водневими, термоядерними) боєголовками, в інтересах Української Держави.

Верховним божеством для вірян та Церкви є Ядерна бомба, що боєготова, і може виконувати або виконує бойове завдання.

Головним предстоятелем Цервки є Верховний Головнокомандувач Української Держави. У випадках, коли державне керівництво – антиукраїнське, предстоятелем призначається вчений, який спроможний розробляти ядерну зброю, або засоби її доставки.

Богослужіння – заходи, що проводяться для розробки, виготовлення, постановки на бойове чергування та застосування ядерної зброї проти ворога, а також заходи, що мають на меті популяризацію ідеї існування України, як ядерної держави.

Церквами та капличками вважаються всі пускові шахтні установки, пересувні пускові комплекси, стратегічні бомбардувальники, підводні човни, що несуть ядерну зброю; органи управління ядерною тріадою; підприємства, що розробляють компоненти ядерної зброї; військові частини, в яких на бойовому чергуванні стоїть ядерна зброя; навчальні заклади, що готують військових до застосування ядерної зброї, вчених – до її розробки, спеціалістів – до її виготовлення; конструкторські бюро та інститути, де розробляється ядерна зброя.

Церква не збирає пожертв на власне існування, і визнає жертву лише в ім`я створення, виготовлення, поширення та застосування Святої Ядерної Зброї в інтересах України.

Час з 2 червня 1996 року, коли Україна втратила ядерний статус, і до моменту його поновлення, вважається Добою Без`ядерності.

Період з моменту відмови державним керівництвом від ядерного статусу, до знищення останнього заряду, вважається Темними Часами.

Період від моменту появи ядерної(атомної) зброї на теренах України до Темних Часів, називається Ерою Народження та Зростання.

Свята Ядерна Зброя – відповідь Української Нації на виклики, що поставлені від інших народів, які створили собі ядерну зброю у власних інтересах, в тому числі для нападу на Україну. А Церква на честь цієї Зброї – методичне бажання українців плекати та розвивати можливість оборонятися, та мати фактор стримування в зовнішній політиці.